O nas

O nas

Włochy od wieków intrygują bogatą historią, wspaniałą sztuką, przepięknymi krajobrazami oraz oczywiście kuchnią
– jedyną w swoim rodzaju, korzystającą z darów natury.

Jest w Polsce wiele restauracji włoskich, natomiast czy serwowane w nich dania smakują tak samo jak we Włoszech? Kuchnia włoska nie lubi uproszczeń, a większości oryginalnych jej składników nie można zastąpić innymi. W naszej restauracji dania opierają na oryginalnych, najbardziej charakterystycznych włoskich recepturach.

Składniki i surowce są w całości importowane z Włoch. Kucharze wyszkoleni i praktykujący we Włoszech, gdzie dla każdego z nich gotowanie jest pasją. Przyrządzają dania na oczach klientów, począwszy od przystawek (Antipasti) poprzez pizze (ponad 20 rodzajów), aż po makarony (pasty).


Wino serwujemy wyłącznie włoskie, doskonałej jakości, starannie dobrane do menu przez naszych specjalistów. Zapach włoskiej ulicy – to przede wszystkim aromat kawy. La Grotta gwarantuje kawę najwyższej jakości klasy Premium, odpowiednio przyrządzoną. Smakosze kawy doskonale wiedzą, że smakuje ona tak samo na całym świecie, dzięki zastrzeżonej mieszance kaw Arabica, pochodzących ze wszystkich kontynentów naszego globu. Wyszukane smaki, w połączeniu z oryginalnym wystrojem, przenoszą nas w niezapomniany śródziemnomorski klimat.

Klienci cenią kuchnię włoską, a ona nie lubi uproszczeń. Wyrafinowany smak – doceniany przez konsumentów jest tworzony tylko i wyłącznie przez oryginalne składniki, a niepowtarzalnego smaku nie da się zastąpić tanim zamiennikiem. Dlatego z dumą zaprezentujemy Wam oryginalne surowce wykorzystywane w naszych restauracjach.Restauracje Włoskie La Grotta – serwujemy tylko i wyłącznie oryginalny smak Włoch.